به عنوان یه تولیدکننده داخلی با تجربه، خلاصه و منطقی براتون بگم جبهه گرفتن یا حمایت تمام قد از همه ی محصولات داخلی، چیز خوبی نیست. بدیهی است که در فرآیند تولیدات صنعتی باید رشد و تکامل اتفاق بیفته و خرید داخلی میتونه به رشد روز افزون اون صنعت کمک کنه ولی واقعیت اینه که یه سری از صنایع اصلا قابلیت رقابت پذیری ندارند یا فرآیند تکامل آن ها، وابسته به شرایط جغرافی یا اجتماعی و بسیار پیچیده است.

از طرفی برخی صنعت ها از آدمایی تشکیل شده که در خواب عمیق هستند و حاضر به ایجاد چالش ، جا به جا کردن مرزها و بالا بردن تنوع و کیفیت در اون حوزه نیستند. پس نتیجه میگیریم از صنعت هایی که در ایران رشد کردند و در حال رشد هستند، باید تمام قد حمایت کرد. و لطفا حتما حتما ایرانی بخرید.

و بعضی صنایع که با زور و رانت و … سر پا نگه داشته شده اند و برای رشد کیفی و رضایت مردم هیچ ارزشی قائل نیستند، لطفا ایرانی نخرید.

خوشبختانه حوزه ی کاری فروشگاه ما، در صنایع مختلفی مانند طراحی و ساخت دستگاه های صنعتی آشپزخانه که اکثرا سیستم های مکانیکی هستند، صنایع تولید قطعات پلاستیک، الکترونیک کاربردی، ریخته گری فلزات، پوشش دهی بهینه ی سطوح و پرداخت و… همکاری دارد. که در تمامی این صنایع تجربه ی تاریخی و کاری چندین ساله در کشور موجود است.و روز به روز این صنعت رو به توسعه و افزایش کیفی در جهت رضایت مردم میباشد.

برای همین پیشنهاد می کنم برای حفظ پولتون و پیشرفت صنعت، لطفا حتما ایرانی بخرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه